Opinie

ewa

Szkolenie, w którym miałam przyjemność uczestniczyć było dla mnie niesamowitą przygodą. Nowa sytuacja i nowi, młodzi ludzie a jednak czułam się tak swobodnie “jak ptak w powietrzu”.

Taka atmosfera to w głównej mierze zasługa samego trenera, którego profesjonalizm w połączeniu z pozytywną osobowością, swobodą wypowiedzi i dobrą energią wzbogacił nas wszystkich.

Nie przypuszczałam, że ćwicząc alfabet game mogę się tak świetnie bawić i synchronizować jednocześnie umysł i ciało.Na szkoleniu poznałam różne techniki i metody, tak aby rozwijanie się i nauka dawały ogromną satysfakcję i rezultaty!Szybsze czytanie to dla mnie więcej ”pochłoniętej” przyjemności i o to chodzi :)

Podsumowując tak nowatorski “projekt geniusz” realizowany przez tak niesamowitą osobę jak Zbyszek to połączenie przyjemnego z pożytecznym, koncentracji z eksplozją twórczą. To czas znacznego postępu…!

Ewa Gajda – mama, przedsiębiorca


Obraz

Kiedyś myślałem, że szybkie czytanie wiąże się z długą pracą i mnóstwem żmudnej pracy… i pewnie by tak było, gdyby nie fakt, że poznałem Zbyszka :) W ciągu ok 30 min. pokazał mi jak na stałe zwiększyć tempo swojego czytania niemal dwukrotnie. A przy okazji poznaliśmy fajne dziewczyny ;)
Polecam Zbyszka – jest najlepszy!

Tomasz Włoga – http://tomx.digart.pl


_MG_9036

Zbyszek pokazał mi jak z tempa ok.900 słów/min zacząć czytać z prędkością ok. 2400sł/min. Wystarczył trwający 30 minut kurs przeprowadzony w parku. Pomoc Zbyszka była nieoceniona, ale pokazał również, jak dalej samemu mogę dalej rozwijać umiejętność szybkiego czytania i zwiększonej koncentracji! Naprawdę rzadko można spotkać tak wartościową pomoc!

Mateusz Wywiał – student, doradca finansowy


c644515c5d

Idąc na ten kurs nie spodziewałam się aż tak dużych efektów. Jestem mile zaskoczona tym, jakie postępy zrobiłam. Zajęcia były prowadzone z dużym poczuciem humoru, co mnie jeszcze bardziej zainteresowało, a atmosfera była naprawdę sympatyczna. Kurs polecam każdemu, bo naprawdę warto na niego iść. Bardzo ułatwił mi naukę w szkole.

Iwona z II klasy LO


Clipboard01

Przed rozpoczęciem kursu nawet nie myślałem, że mogę osiągnąć takie tempo czytania – 1700 słów/min (miałem około 350). Ale juz po drugiej lekcji ze Zbyszkiem zacząłem wierzyć, a raczej odczuwać, że robię postępy, a kurs jest naprawdę wart swojej ceny. Najbardziej jednak podobał mi się sposób prowadzenia tych lekcji – cały czas panowała miła atmosfera, było zabawnie i ogólnie na luzie. Poza tym, Zbyszek pokazał nam (a przynajmniej mi) inny sposób patrzenia na nasze sukcesy i porażki, a także nauczył większej wiary w siebie. Naprawdę warto:)

Piotrek z III klasy LO


krzysiek

“To szkolenie naprawdę działa! Jestem pod wrażeniem. Przez 12 godzin w których brałem udział moja prędkość wzrosła od 167 od 1825 słów na minutę! Początkowo myślałem, że to kolejny kurs typu “Przez 2 tyg. zrobimy z Ciebie mistrza” a efekty będą mizerne. Jednak zdziwiłem się. Efekty były już po pierwszym dniu. Zajęcia przebiegały w bardzo miłej atmosferze, było dużo dobrej zabawy, nie raz bolał mnie brzuch od śmiechu. Podczas kursu można nie tylko nauczyć się szybkiego czytania, technik pamięciowych ale i wiary w siebie i własne zdolności. Naprawdę wspaniałe efekty za niewielki pieniądze.”

Krzysiek z II klasy LO


Obraz

Razem ze Zbyszkiem przyjaźnimy się już długi czas. Gdy ogłosił, że chce przeprowadzić kurs szybkiego czytania, bo ma do tego odpowiednie kwalifikacje, byłem sceptycznie nastawiony. Ale raczej ze względu na nasza znajomość postanowiłem się zapisać.

Tempo pierwszego czytania było niewielkie, około 300 słów na minutę. Efekt końcowy pracy pod instruktażem Zbyszka po 4 zajęciach wyniósł prawie 1800 słów na minutę, czyli 600%!

Robi wrażenie! Choć to dopiero początek, ponieważ materiały przygotowane dla uczestników pozwalają ćwiczyć i rozwijać się w domu.

Same zajęcia odbywały się w przyjemnej atmosferze. Informacje były przekazywane w zrozumiałej formie, wraz z zręcznie wplecionymi ciekawostkami, które rozluźniały rozgrzane do czerwoności umysły ;) Regularnie odbywały się przerwy, które były urozmaicone poczęstunkiem owoców, czekolad, napojów itd.

Zbyszek jest dobrym instruktorem nadającym się do prowadzenia takich kursów, ponieważ każdy z uczestników znacznie przyspieszył swoje tempo czytania i zwiększył zrozumienie. Poza tym jest bardzo wesołą oraz pogodną osobą, przy której nawet nudne formy pamięciowe były dobrą rozrywką.

Artur Wolankiewicz


**********************************************************************************************


broniewski

List referencyjny 1 Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Broniewskiego w Bełchatowie


kochanowski

List referencyjny II Liceum Ogólnokształcącego w Bełchatowie

Zbyszek pokazał mi jak z tempa ok.900 słów/min zacząć czytać z prędkością ok. 2400sł/min. Wystarczył trwający 30 min kurs przeprowadzony w parku. Pomoc Zbyszka była nieoceniona, ale pokazał również, jak dalej samemu mogę dalej rozwijać umiejętność szybkiego czytania i zwiększonej koncentracji! Naprawdę rzadko można spotkać tak wartościową pomoc!

Copyrights © by Zbigniew Wojna 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powered by Tomasz Włoga